Helyszínelő és balesetvizsgáló – Komáromi Rendőrkapitányság

2020. 01. 24., p - 15:04

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság, Komáromi Rendőrkapitányság Vezetője felvételt hirdet a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság, Komáromi Rendőrkapitányság, Közlekedésrendészeti Alosztály Osztály állományába 1 fő helyszínelő és
balesetvizsgáló beosztás betöltésére.

Jogviszony időtartama: határozatlan idejű hivatásos szolgálati viszony

Munkavégzés helye: Komáromi Rendőrkapitányság
2900 Komárom, Igmándi u. 24.

Besorolása: th/D

Rendfokozati minimum-maximum: főtörzsőrmester - főtörzszászlós

Hivatásos pótlék: 100 %

Ruhanorma: egyen

Munkarend: kombinált

A beosztással járó feladatok rövid leírása:
A baleset helyszínelői feladatokon túl, az általános rendészeti és speciális közlekedésrendészeti feladatok végrehajtása során ellátja a közterület rendjének fenntartásával kapcsolatos rendészeti feladatokat, ennek érdekében intézkedik a jogsértő cselekmények megelőzésére, megakadályozására és megszakítására, az elkövetők elfogására.

A munkakör betöltésének alapvető feltételei:

  • hivatásos szolgálati jogviszony
  • középiskolai végzettség (érettségi)
  • rendőr tiszthelyettes rendészeti szakképzettség
  • helyszínelő és balesetvizsgáló szaktanfolyam
  • 9 év hivatásos szolgálati jogviszony
  • fizikai, pszichológiai és egészségi alkalmassági követelmények megfelelő szintű teljesítése
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent: nyelvismeret

A beosztás betöltésének várható ideje: 2020. február 01.

A jelentkezésnek tartalmaznia kell:
a jelentkező részletes szakmai és rövid általános életrajzát (önéletrajz), személyi adatait, iskolai és egyéb végzettséget tanúsító, nyelvismeretet, ill. tanfolyamokat igazoló okmányok fénymásolatát, korábbi beosztásait, jelenlegi munkahelyét és beosztását (elérhetőségét)

Rendőr házaspároknak, vagy rendőr élettársaknak 1 db 73 nm-es szolgálati lakás biztosítására van lehetőség, mely a kapitányság illetékességi területén lévő Nagyigmánd településen található.

Az álláshirdetéssel kapcsolatos kérdésekben segítséget nyújt:
Dr. Bolehradsky Szilveszter r. ezredes, kapitányságvezető (tel.: 21/52-50; e-mail:
bolehradskyS@komarom.police.hu)
Rohonczi Tamás r. őrnagy, Rendészeti Osztály, osztályvezető (tel.: 21/52-72; e-mail:
RohoncziT@komarom.police.hu