Járőr - Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság

2018. 02. 14., sze - 10:18

A Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság vezetője felvételt hirdet a Rendészeti Osztály állományába 2 fő járőr (gépjárművezető) beosztás betöltésére

A jogviszony időtartama: határozatlan időtartamú hivatásos szolgálati viszony.

A munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság, Rendőrkapitányság Tiszaújváros, (Tiszaújváros, Tisza út 2.)

Besorolás: tiszthelyettes/A

Rendfokozati minimum-maximum: őrmester-főtörzsőrmester

Hivatásos pótlék: 100 %

Ruhanorma: egyen

Munkarend: vezényléses

A beosztással járó feladatok:

A közterületi szolgálat ellátása során a közterület rendjének fenntartásával kapcsolatos feladatok ellátása, jogsértő cselekmények megelőzése, megakadályozása, megszakítása, az elkövetők elfogása.

A jelentkezésnél előnyt jelent közrendvédelmi területen szerzett tapasztalat

Illetmény és juttatások:

a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény szerint.

A munkakör betöltésének alapvető feltételei:

  • hivatásos szolgálati jogviszony,
  • középiskolai érettségi,
  • rendőr tiszthelyettesi rendészeti szakképzettség,
  • fizikai, egészségi, pszichológiai alkalmassági követelményeknek való megfelelés;
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt;
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély,

A beosztás betöltésének várható időpontja:

2018. április 1.

A felhívással kapcsolatos kérdésben érdeklődni lehet:

Kovács M. Krisztina c. r. őrnagy

Tel: 49/544-290/57-62

       03 31 57-62.

E-mail:kovacsm@borsod.police.hu