Járőrvezető - Komáromi Rendőrkapitányság

2020. 01. 24., p - 15:19

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság, Komáromi Rendőrkapitányság Vezetője felvételt hirdet a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság, Komáromi Rendőrkapitányság, Rendészeti Osztály, Ács-Bábolna Rendőrőrs állományába 2 fő járőrvezetői beosztás betöltésére.

Jogviszony időtartama: határozatlan idejű hivatásos szolgálati viszony

Munkavégzés helye: Komáromi Rendőrkapitányság
2900 Komárom, Igmándi út 24.

Besorolása: tiszthelyettes/B

Rendfokozati minimum-maximum: őrmester - főtörzsőrmester

Hivatásos pótlék: 100 %

Ruhanorma: egyen

Munkarend: vezényléses

A beosztással járó feladatok rövid leírása: A közterületi járőrszolgálaton túlmenően szolgálata során legyen figyelemmel az egyéb jogsértések megelőzésére, a közrend- és köznyugalom fenntartására, törekedjen a széleskörű hely- és személyismeret megszerzésére mely alapján sokirányú megfigyelő, igazoltató, ellenőrző, nevelő tevékenységet fejtsen ki a bűncselekmények, szabálysértések, közúti balesetek megelőzése érdekében.

A munkakör betöltésének alapvető feltételei:

  • Hivatásos szolgálati jogviszony
  • Középiskolai végzettség (érettségi)
  • Rendőr tiszthelyettes rendészeti szakképzettség
  • fizikai, pszichológiai és egészségi alkalmassági követelmények megfelelő szintű teljesítése
  • nem áll fegyelmi vagy büntetőeljárás hatálya alatt
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • idegennyelv-ismeret
  • közrendvédelmi, közlekedésrendészeti szakterületen szerzett szakmai gyakorlat

A jelentkezésnek tartalmaznia kell:
a jelentkező részletes szakmai és rövid általános életrajzát (önéletrajz), személyi adatait, iskolai és egyéb végzettséget tanúsító, nyelvismeretet, ill. tanfolyamokat igazoló okmányok fénymásolatát, korábbi beosztásait, jelenlegi munkahelyét és beosztását (elérhetőségét), nyilatkozatát arról, hogy fegyelmi és büntetőeljárás nem folyik ellene, és ilyen eljárás hatálya alatt nem áll, valamint, nyilatkozatát arról, hogy a személyi anyagába történő betekintéshez hozzájárul.

Rendőr házaspároknak, vagy rendőr élettársaknak 1 db 73 nm-es szolgálati lakás biztosítására van lehetőség, mely a kapitányság illetékességi területén lévő Nagyigmánd településen található.

Az álláshirdetéssel kapcsolatos kérdésekben segítséget nyújt:
Dr. Bolehradsky Szilveszter r. ezredes, kapitányságvezető (tel.: 21/52-50; e-mail: bolehradskyS@komarom.police.hu)
Rohonczi Tamás r. őrnagy, Rendészeti Osztály, osztályvezető (tel.: 21/52-72; e-mail: RohoncziT@komarom.police.hu