Osztályvezető-helyettes - Szabolcs-Szatmár-Bereg MRFK

2020. 07. 06., h - 10:06

Betöltetlen beosztásba

 a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság

Nyírbátori Rendőrkapitányság

Bűnügyi Osztály állományába keres

határozatlan időre, osztályvezető-helyettes munkakört betölteni kívánó jelentkezőt.

A szolgálati beosztás betöltéséhez szükséges feltételek:

Szervezeti egység megnevezése, székhelye címe: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Nyírbátori Rendőrkapitányság

Nyírbátor, Bocskai u. 2-4. 4300

postacím: 4301 Nyírbátor, Pf.:24.

Betöltendő szolgálati beosztás megnevezése, besorolása: osztályvezető-helyettes (bűnügy) beosztás és tiszti besorolási osztály - D besorolási kategória

Jogviszony időtartama: határozatlan idejű hivatásos szolgálati jogviszony

Munkavégzés helye: Nyírbátori Rendőrkapitányság, 4300 Nyírbátor, Bocskai u. 2-4.

Munkarend: vezényléses

Ruhanorma: polgári ruha

Illetmény:  a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény, valamint más vonatkozó jogszabályok szerint

Szolgálati beosztással járó feladatok rövid leírása:

Kapitányság bűnügyi, operatív tevékenységének irányításában, a bűnügyi osztály tevékenységének szervezésében, irányításában, az osztályon lévő büntető eljárások törvényes és szakszerű lefolytatásának biztosításában részvétel.

Szolgálati beosztás betöltéséhez meghatározott képesítési előírások:

  • felsőfokú (állami és rendészeti) végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • bűnügyi szaktanfolyam megléte
  • egészségügyi, pszichológiai, fizikai alkalmasság,
  • a rendőrség állományában eltöltött minimum 8 év hivatásos szolgálati idő
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • fegyelmi- és büntetőeljárás hatálya alatt nem áll

Előnyt jelentő körülmények:

A beosztás betöltésénél előnyt jelent:

  • bűnügyi területen szerzett tapasztalat
  • minősített adatvédelemben és a titkos információgyűjtéssel kapcsolatosan szerzett tapasztalat

A beosztás betöltéséhez elvárt kompetenciák:

  • önálló munkavégzés
  • magasmunkabíró képesség
  • pontosság, megbízható, precíz munkavégzés
  • rugalmasság,
  • kommunikációs készség

A pályázattal összefüggésben benyújtandó dokumentumok:

  • fényképes részletes szakmai önéletrajz, amelyben szerepelnie kell továbbá a személyes adatoknak, elérhetőségnek, jelenlegi beosztásának és munkakörének
  • motivációs levél
  • végzettségről szóló bizonyítványok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a személyi anyagba történő betekintéshez

A pályázat benyújtásának módja: eszemelyügy.gov.hu internetes oldalon keresztül, ügyfélkapus azonosítást követően a kapitányság részére megküldeni (ORFK - Sz.-Sz.-B. MRFK - Nyírbátor Rk) Tárgya: Pályázat bűnügyi osztályvezető-helyettes beosztásra

A pályázat elbírálásának várható határideje: 2020. szeptember 15.

Tájékoztatás rendje:  – A pályázatok elbírálását követően a munkáltatói jogkört gyakorló elöljáró minden pályázót írásban értesít a pályázatának értékeléséről, annak – az érvényes és eredményes pályázat kivételével történő – egyidejű visszaküldésével.

A munkakör alkalmassági vizsgálatoktól függően legkorábban 2020. október 01. napi hatállyal tölthető be. A kinevezés határozatlan időre szól.

A munkakör betöltésével kapcsolatos további információt Lengyelné Izsó Julianna r. szds. hivatalvezetője ad (városi telefonszám: 42/281-274 – mellék 72-02, BM szám: 03-32/72-02).