Békés vármegyei siker a terepfutó bajnokságon

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egyéni és csapat aranyat is hoztak haza a békéscsabai rendőrnők a BM Országos Terepfutó Bajnokságról.

Felsőtárkányban rendezték meg 2023. április 20-án a Belügyminisztérium Országos Terepfutó Bajnokságát. A több mint 400 versenyző között a Békés vármegyei rendőrök igen szép teljesítményt nyújtottak. Csapatban a nők mezőnyében első helyezést ért el a Gyebnár Éva r. főhadnagy, Petneházi Krisztina r. százados és Szilágyi Ilona r. százados alkotta hármas. A győztes csapat valamennyi tagja a Békéscsabai Rendőrkapitányságon teljesít szolgálatot. Egyéniben, 2000 méteres távon Gyebnár Éva megnyerte a versenyt, Petneházi Krisztina ötödik lett. A férfiak mezőnyében, az egyéni 4000 méteres számban Vásárhelyi Zoltán, a Sarkadi Rendőrkapitányság hadnagya és a Békési Rendőrkapitányságról Machlik János r. főtörzszászlós indult, Vásárhelyi Zoltán hetedikként ért célba.

A képen balról jobbra Gyebnár Éva r. főhadnagy, Szilágyi Ilona r. százados, Petneházi Krisztina r. százados.