Remekeltek

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság csapata a 2. helyen végzett az Országos Rendőr Kispályás Labdarúgó Bajnokságon. Kollégáink ezzel a sikerrel jogot nyertek a Belügyminisztérium szervei részére szervezett tornán való részvételre is.

Budapesten rendezték meg 2023. szeptember 28-án az Országos Labdarúgó Bajnokságot. A tornán 17 csapat mérette meg magát, négy csoportban. A versenyen részt vett a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság csapata is. Kollégáink a csoportjukban a második helyen végeztek, így bejutottak a legjobb nyolc csapat közé. Itt először a repülőtéri rendőröket győzték le, majd az elődöntőben büntetőrúgásokkal lőtték be magukat döntőbe a Készenléti Rendőrség csapata ellen. A döntőben a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei zsarukkal küzdöttek meg a bajnoki címért, ahol nagy küzdelemben végül alulmaradtak, így az ezüstösen csillogó érmet és a második helyezettnek járó kupát vehették át.

A torna egyik különdíja is Tolnába került. Horváth Ervin kollégánk ugyanis a torna legjobb játékosa kitüntető címet vehette át.

kép

Kollégáink sikerükkel kivívták a jogot arra, hogy a rendőrség képviseletében részt vegyenek az októberben a Belügyminisztérium szervei részére megrendezésre kerülő Országos Kispályás Bajnokságon.

Gratulálunk  a kollégáknak a nagyszerű sikerhez!

kép
A képen balról jobbra állnak: Samu Antal (csapatvezető), Rikkers Péter, Kadosa Erik, Schubert Dávid, Dudoma Krisztián, Szadai Csaba, guggolnak (balról jobbra): A torna legjobb Játékosa Horváth Ervin, Sebestyén Ádám, Csontos Mihály, Merkl Máté, Major Péter