Repkedtek a rendőrök a homokban

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Zsaru Magazin

A VII. Országos Rendőr Strandröplabda Bajnokságot a Készenléti Rendőrség (KR) csapata nyerte, az országos döntőt rendező Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság is elismerést érdemel a szervezésért.

A sporteseményt a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság június 30-án rendezte meg Gyenesdiáson. A Játékstrandon profi körülmények között játszhatott a 17 csapat 117 résztvevője. Bár extrém meleg nem volt, azért előfordult olykor, hogy a felforrósodott homokot vízzel kellett hűteni, így tehát még az időjárás is segítette a versenyt, amely magas színvonalú játékot hozott. Széll Zsolt alezredes, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatának munkatársa azt mondja, a rendőrségen belül a röplabda a futball mellett talán a legnépszerűbb csapatsport.

VII. Országos Rendőr Strandröplabda Bajnokság

Az országos döntőn az első helyet a KR csapata szerezte meg, a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság gárdája lett a második, míg a bronzérmet a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai nyerték. A bajnokságot több cég és önkormányzat támogatta, a szervezetek, cégek különdíjakat is felajánlottak a sportolók számára.