Közlekedésrendészet

Fehérnek látta, piros volt

A tilos jelzés ellenére hajtott a sínekre egy személygépkocsi vezetője Tótkomlós külterületén. Az autó nekiütközött egy vonatnak, személyi sérülés szerencsére nem történt. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Magára hagyott egy sérültet, a rendőrök megtalálták

Személygépkocsi sodort el egy gyalogost Mezőkovácsháza közelében. Az autó vezetője nem állt meg, elhajtott. A rendőrök egy összetört tükörhátlap alapján azonosították a járművet és annak vezetőjét. Az ügy vizsgálata befejeződött.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

220 felett fogták el a rendőrök

Egy motoros a megengedett legnagyobb sebesség több mint kétszeresével száguldott a 8-as számú főút Veszprém megyei szakaszán.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Elszabadult utánfutó okozott balesetet

A Hajdúböszörményi Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

12 gyorshajtó/óra

Békéscsabán és környékén 8 óra alatt 96, a megengedettnél gyorsabban haladó járműről készített felvételt a rendőrség sebességmérő műszere. A gyorshajtás balesetveszélyes, a rendőrség ezért mindenkit arra kér, hogy tartsa be a szabályokat!

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Közlekedésbiztonsági ellenőrzés Nyíregyházán

Kirívó gyorshajtás, ittas járművezetés, és számos más jogsértés miatt intézkedtek a rendőrök.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittasan vezetett Nyíregyházán

A nyíregyházi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt hét közlekedésrendészeti eseményei Veszprém megyében

A rendőrök az elmúlt héten 14 személyi sérüléses és 45 anyagi káros közúti közlekedési baleset helyszínénél intézkedtek, és 22 ittas sofőrt állítottak elő.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Behajtott egy udvarra az ittas sofőr

A 42 éves férfi átszakította autójával egy családi ház kapuját, majd egy melléképületbe csapódva állt meg. A debreceni rendőrök előállították.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

140-el száguldozott Győrben

A közúti közlekedés szabályait súlyosan megszegő motorost a rendőrök megbírságolták.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Újra közös ellenőrzés Nógrád megyében

Pest, Heves és Nógrád megyei motorosok együttműködve tartottak ellenőrzést a megye közútjain.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Segítségnyújtás elmulasztása és ittas vezetés lehet a vád

A kiskunhalasi rendőrök befejezték a nyomozást annak a mélykúti sofőrnek az ügyében, aki a gyanú szerint ittasan okozott balesetet, és segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Baleset az M1-es autópályán

Győr térségében, az autópálya várost elkerülő szakaszán egy gépkocsi árokba borult.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A vezetés közben kézben tartott mobiltelefonozás nemcsak veszélyes...

A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság kéri, hogy vezetés közben lehetőség szerint ne telefonáljanak, ha azonban elengedhetetlenül szükséges, használjanak headsetet vagy kihangosítót!

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Nem tartották be a sebességhatárt

Békéscsabán kettő és fél óra alatt 19 gyorshajtót mértek be a rendőrség sebességmérő műszerei. Volt, aki 50 helyett közel 110-zel hajtott. A gyorshajtás veszélyes, ezért ismételten kérnek mindenkit, hogy közlekedjen szabályosan!

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság