Közlekedésrendészet

Debreceni balesetek

Ne feledjék, hogy a szabálykövető közlekedéssel megelőzhetőek a balesetek!

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Feltehetően ittas volt a balesetet okozó férfi

Egy parkoló autónak ütközött az a sofőr, akivel szemben büntetőeljárást indítottak a rendőrök.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Cél: A gyalogosok védelme

Több járművezető sem adta meg az elsőbbséget a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen. A debreceni rendőrök eljárást indítottak velük szemben.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Motor a motorháztetőn

A debreceni rendőrök befejezték a baleset vizsgálatát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy hétvégén 174 gyorshajtót mértek be a rendőrök

A Tatai és a Tatabányai Rendőrkapitányság területén végeztek sebesség-ellenőrzést a rendőrök.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Nyugodt hétvége

Tolna megye útjain egy sérüléssel járó baleset történt az elmúlt 72 órában.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ivott, majd vezetett

Balesethez vezetett a nyírábrányi sofőr felelőtlen döntése. A rendőrök büntetőeljárást indítottak vele szemben.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Segítettek a balatoni vízirendőrök

A bajba jutott horgász segítség nélkül nem tudott volna partot érni.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Nem adott elsőbbséget a kerékpárosnak

A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság befejezte a baleset körülményeinek vizsgálatát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittasan vezetett

A mátészalkai rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Eltakarta rendszámát, feljelentették a rendőrök

Ismét egy olyan tehergépkocsi-vezetővel szemben intézkedtek a Csongrád megyei rendőrök, aki eltakart hatósági jelzéssel közlekedett.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Baleset lett a vége

A sofőr megcsúszott járművével, áttért a szemközti sávba, ahol összeütközött egy másik gépkocsival. A debreceni rendőrök vizsgálják a baleset körülményeit.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Amikor az egy is sok

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai az év tizenhetedik hetében tizenhat ittas sofőrrel szemben intézkedtek, akik közül egy balesetet is okozott.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Szerencsén múlott, hogy nem sérült meg senki

Egy debreceni sofőr a nem megfelelő sebesség megválasztása miatt ütközött. Ne feledjék, a szabályok betartásával megelőzhetőek a közlekedési balesetek!

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Rendőrök a zebrán

A Dorogi Rendőrkapitányság ünnepélyes keretek között adta át a háromdimenziós gyalogos-átkelőhelyet.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittasan ment motort venni, ittasan vitte a gyermekét

Vésztőn és Szeghalom külterületén ittasan vezető férfiak ellen indult büntetőeljárások iratait továbbította a rendőrség az ügyészségre.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság