Közlekedésrendészet

Trélereket ellenőriztek a rendőrök

Az M30-as és az M3-as autópálya Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szakaszán intézkedtek több szabályszegővel szemben a járőrök.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Újabb szabálytalan kamiont szűrtek ki a rendőrök

Ismét egy szabálytalanul közlekedő tehergépkocsi vezetőjével szemben intézkedtek a Csongrád megyei rendőrök.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittas és bódult vezetőket szűrtek ki a járőrök a forgalomból

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai negyven ittas, valamint egy bódult sofőrt szűrtek ki a forgalomból az év hetedik hetében, mielőtt még balesetet okozhattak volna.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Tíz ittas vezető Csongrádban

Három nap alatt tíz esetben indult büntetőeljárás ittas gépjárművezetőkkel szemben Csongrád megyében.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Már előzték, amikor kanyarodni kezdett

A hajdúnánási rendőrök befejezték a baleset körülményeinek vizsgálatát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittas sofőrt vettek őrizetbe a rendőrök

A kecskeméti egyenruhások őrizetbe vették azt a lajosmizsei férfit, aki engedély nélkül, ittasan vezetett.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Vasúti átjárónál ellenőriztek a rendőrök

A biztonságos közlekedés érdekében tartottak ellenőrzést Mikepércs és Sáránd között.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Súlyos baleset történt Hajdúböszörményben

Egy 24 éves nő életveszélyes sérüléseket szenvedett, amikor egy teherautó elütötte. A hajdúböszörményi rendőrök vizsgálják a baleset körülményeit.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Szabálytalan vontatás miatt intézkedtek a rendőrök

Egy szabálytalanul közlekedő járműszerelvény és egy hozzákapcsolt személyautó vezetőivel szemben intézkedtek a Csongrád megyei rendőrök.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Bizonyítási kísérlet miatt útlezárás Doboz közelében

A Dobozt Gerlával összekötő útszakaszon, 2020. február 21-én 17 óra 40 perctől teljes útlezárással kell számolniuk a közlekedőknek.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Közlekedési akció Győrben

Az ellenőrzés elsődleges célja az ittas járművezetők forgalomból történő kiszűrése volt.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ismét 116 km/óra Szolnok belterületén

Megint 130.000 forint bírság kiszabása és közlekedési előéleti pont megállapítása lett a büntetése a sebességtúllépőnek Szolnokon.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Cél a közlekedésbiztonság javítása

Tehergépkocsikat és buszokat ellenőriztek a rendőrök Békés megyében is. Az egyhetes ellenőrzés célja a közlekedésbiztonság erősítése, a szabálytalan közlekedők, a biztonságos közlekedésre alkalmatlan járművek forgalomból való kiszűrése volt.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság