Közlekedésrendészet

Az egyhetes ellenőrzés eredményei

A rendőrök 2020. február 10. és február 16. között a tehergépkocsikat és autóbuszokat ellenőrizték Baranya megye közútjain.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az egyhetes közúti ellenőrzés eredményei

A rendőrök 2020. február 10. és február 16. között Magyarország közútjain 2881 tehergépkocsit és 291 autóbuszt ellenőriztek.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
ORFK Kommunikációs Szolgálat

Szabálytalanul, négy sávon át

A néhány méterre lévő kijelölt gyalogos-átkelőhelytől történt a debreceni baleset.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kanyar után az árokba

A nem megfelelő sebesség balesethez is vezethet. A debreceni rendőrök vizsgálják az eset körülményeit.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Rendőrautót előzött

A debreceni rendőrök a szabálytalankodó nő mellet még két ittas sofőrrel szemben is intézkedtek.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

50 helyett 99

Újabb gyorshajtókkal szemben intézkedtek a tatabányai és a tatai rendőrök.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Közlekedésrendészeti akció Zala megyében

A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság egyenruhásai közlekedésrendészeti ellenőrzéseket tartottak a megyében.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Tizenegy ittas vezető Csongrád megyében

Három nap alatt tizenegy esetben indult büntetőeljárás ittas gépjárművezetőkkel szemben Csongrád megyében.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Fának ütközött

Rendőrök intézkedtek a Jászapátiban történt közúti közlekedési balesetben.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ketten sérültek

Tolna megye útjain az elmúlt 72 órában egy sérüléses baleset történt.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy éjszaka két ittas

A dorogi rendőrök két gépjárművezetővel szemben intézkedtek, akik a vezetés megkezdése előtt szeszes italt fogyasztottak.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Bánatában ivott, majd vezetett

A rendőrök Hajdúsámsonban intézkedtek a sofőrrel szemben.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az ittas vezetésnek baleset lett a vége

A pécsi rendőrök befejezték annak az ügynek a vizsgálatát, amelyet egy 22 éves helyi férfi ellen indítottak járművezetés ittas állapotban bűncselekmény elkövetése miatt.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Jelzőtáblákat rendeztek át Tószegen

A rendőrök elfogták azt a két férfit, akik a közlekedés biztonsága ellen vétettek Tószegen.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Halálos közúti közlekedési balesetet okozott

A Jászberényi Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Horrorkaraván Kenderesen

A rendőrök horrorkaravánt szűrtek ki a közúti forgalomból Kenderesen.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Visszament nézelődni a helyszínre a gázoló

A szemtanúk ismerték fel a debreceni gyalogosgázolás feltételezett elkövetőjét. A férfi autójának szélvédője még akkor is úgy le volt fagyva, hogy alig lehetett kilátni rajta.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Közösen ellenőriztek

A rendőrség, a katasztrófavédelem és a Nemzeti Közlekedési Hatóság munkatársai hajtottak végre közlekedésrendészeti ellenőrzést a Kisbéri Rendőrkapitányság területén.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Gyorshajtókat ellenőriztek

A rendőrök több településen végeztek sebességellenőrzést Komárom-Esztergom megyében.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittasan vezettek

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai huszonhárom ittas sofőrt szűrtek ki a forgalomból az év hatodik hetében, mielőtt még balesetet okozhattak volna.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság