Közlekedésrendészet

Nem kapott elsőbbséget, súlyosan megsérült

Két személygépkocsi ütközött össze Dobozon. A balesetben egy nő súlyosan, egy gyermek könnyebben megsérült. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hét ittas vezető a hétvégén

Hét esetben indult büntetőeljárás ittas gépjárművezetőkkel szemben a hétvégén Csongrád megyében.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Nyolcból kétszer

Egy ittas vezetés miatt eltiltott veszprémi férfi nyolc napon belül kétszer vezetett, ráadásul ittasan. A rendőrök ismét őrizetbe vették.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Nyugodtan telt a hétvége

Tolna megye útjain egy sérüléssel járó baleset történt az elmúlt 72 órában.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kapcsoljon, amíg nem késő!

Az első ülésen állva utazott egy kisgyermek egy személygépkocsiban Kétegyházán. A férfi, aki vitte őt, úgy gondolta, hogy ez nem probléma, mert csak rövid utat akartak megtenni.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Segítettek az M3-as autópályán

Egy műszaki hibás kisbusz vesztegelt a leállósávban. A hajdú-bihari rendőrök segítettek a sofőrnek egy közeli pihenőbe tolni a járművet.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittas volt a sofőr, ezért menekülni próbált

A várpalotai rendőrök a helyszínen elfogták a 21 éves karcagi férfit.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittasan ütötte el

A balesetet követően a férfi vezetői engedélyét elvették a megyeszékhelyi rendőrök.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Trágya borult egy forgalmas útra

A Vas megyei rendőrök szabálysértési feljelentés tettek a jármű vezetőjével szemben.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság

…mielőtt még balesetet okozhattak volna

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai tizennégy ittas sofőrt szűrtek ki a forgalomból az év harmadik hetében, mielőtt még balesetet okozhattak volna.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Pozitív szonda

Debrecen belvárosában sodródott le az útról a sofőr. A rendőrök előállították.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Megtalálták

A kiskunhalasi rendőrök őrizetbe vették a baleset feltételezett okozóját, aki az ütközést követően segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Halálos baleset Somogyban

Kórházba szállítását követően vesztette életét egy 12 éves kaposhomoki fiú, aki a helyszíni szemle adatai alapján nem volt bekötve.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Nógrád megyében feloldották a korlátozást

Ismét zavartalan a tehergépjárművek közlekedése a balassagyarmati és a parassapusztai határátlépési pontokon.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittas baleset után újabb ittas baleset

A gyanúsított ittasan elütött egy nőt Kecskeméten. A balesetet követően hiába vették el a rendőrök jogosítványát, ő később továbbfolytatta útját, és Soltvadkerten ittasan ismét balesetet okozott.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Három gyalogost ütöttek el 24 óra alatt két balesetben

Az egyik baleset egy zebránál történt, míg a másik esetben a szabálytalanul áthaladó gyalogost ütötte el egy autós Fejér megyében.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság