Közlekedésrendészet

Két durrdefekt, egy cserbenhagyás

Két autós is átment azon a raklapon, ami egy utánfutóról esett le a Békéscsaba és Gyula közötti útszakaszon. Mindkét kocsi kereke kidurrant, ezért azonnal félre kellett állniuk. Az utánfutós autó vezetője megállt ugyan, de nem nyújtott segítséget a károsultaknak. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

191-gyel Békéscsaba felé

Tizenegy gyorshajtót mért be a rendőrség traffipax készüléke másfél óra alatt a 44-es számú főúton, Békéscsaba és Gyula között. A szabálysértő autóvezetők között volt, aki 191 km/óra sebességgel hajtott, de több autónál mértek 145 km/óra feletti sebességet is.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Pozitív lett a szonda

A tatabányai rendőrök előállították azt a sofőrt, aki az M1-es autópályán ittasan vezette a járműszerelvényt.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Áttért a szemközti forgalmi sávba

A berettyóújfalui rendőrök befejezték a baleset körülményeinek vizsgálatát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Együtt a motorosokért

Motoros kerekasztal a motorosokért.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Halálos balesetet okozott

Az esztergomi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát a 21 éves sofőrrel szemben.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Nem tartott megfelelő oldaltávolságot

A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság befejezte a baleset vizsgálatát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittasan és bódultan vezettek

A rendőrök huszonnyolc ittas, és egy bódult sofőrt szűrtek ki a forgalomból az év harmincnegyedik hetében, mielőtt még balesetet okozhattak volna. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a nyári hónapokban is kiemelt figyelmet fordítanak a közúti ellenőrzések során az ittas vagy bódult vezetők kiszűrésére.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittasan motorozott, elfogták

A rendőrök egy 64 éves pápai sofőrt állítottak elő.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Járműszerelvényeket ellenőriztek

A Pest megyei rendőrök közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartottak az M0-ás autóúton.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Cserbenhagyás a 65-ös főúton, a Gonozdi tavaknál

A Tamási rendőrök két órán belül azonosították a férfit, aki a gyanú szerint balesetet okozott.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittasan okozott balestet

A debreceni rendőrök büntetőeljárást indítottak a sofőrrel szemben.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Szemébe sütött a nap

A Paksi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya befejezte a vizsgálatát annak a 70 éves bölcskei férfinak az ügyében, akivel szemben közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt indult eljárás.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Torlódás az M1-es autópályán, Hegyeshalomnál

A megnövekedett forgalom miatt torlódás alakult ki a hegyeshalmi határátlépési pont közelében.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Fókuszban a gyorshajtók Zala megyében

Sebességellenőrzések a balesetek megelőzésének érdekében.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ismét járható az M3 Fótnál

Befejeződött a kigyulladt autó oltása, feloldották az útlezárást.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kigyulladt egy autó Fótnál

Az M3 autópálya főváros irányába tartó oldalát lezárták.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság