Már előzték, de kanyarodott
A hajdúszoboszlói rendőrök vádemelést javasolnak azzal a gépjárművezetővel szemben, aki a 33-as számú főúton okozott balesetet.
A hajdúszoboszlói rendőrök vádemelést javasolnak azzal a gépjárművezetővel szemben, aki a 33-as számú főúton okozott balesetet.
Szolgálati helikopter és több motoros rendőr bevonásával a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság baleset-megelőzési és közlekedésbiztonsági célú fokozott ellenőrzést tartott az M5-ös és az M3-as autópályákon, valamint az M0-ás autóúton.
A verseny 2018. május 30-án a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Somogy Megyei Balesetmegelőzési Bizottság szervezésében, Igalban került megrendezésre.
Két autó ütközött össze Kapuváron.
Több vadelütés is történt az elmúlt napokban Borsod-Abaúj-Zemplén megye útjain.
Az egyik személygépkocsi utasa életét vesztette a balesetben.
A rendőrség vádemelést javasol egy férfi ellen, mert kisteherautóval elütött egy motorost Kondoros közelében.
Balatonszéplakon egy 60 éves férfi vesztette életét.
A kiskunhalasi rendőrök rendszeresen szerveznek közúti ellenőrzéseket a balesetek megelőzése érdekében.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a figyelmet arra, hogy aki ittasan vagy kábítószer hatása alatt járművet vezet, elfogadhatatlan kockázatot vállal és mások életét is veszélyezteti.
Vádemelési javaslattal zárult az eljárás.
Összesen 28 francia állampolgárral szemben intézkedtek a rendőrök Balatonkeresztúron.
A közúti kontroll során egy sofőr bizonyult ittasnak. Vele szemben a rendőrök közigazgatási bírságot szabtak ki.
Valótlan állításokkal vezeti félre az autósokat a 24.hu.
Cél az ittas járművezetők forgalomból történő kiszűrése és a közúti balesetek megelőzése.
A balmazújvárosi rendőrök célja a leggyakrabban balesetek bekövetkezéséhez vezető szabálysértéseket kiszűrése volt.
A kaposvári rendőrök elfogták azt a három embert, akik egy közlekedési baleset után segítségnyújtás nélkül hagyták el a helyszínt.
A rendőrök célirányos ellenőrzést hajtottak végre a Siófoki Rendőrkapitányság illetékességi területén.
Két és fél óra alatt a rendőrök összesen 30 esetben állapították meg, hogy a gépjármű vezetője vagy utasa nem használta menet közben a biztonsági övet.
A vásárosnaményi rendőrök befejezték a nyomozást.