Szabálytalan volt a gyalogos
Debrecenben egy gépkocsi elütött egy szabálytalanul közlekedő gyalogost, aki olyan súlyosan megsérült, hogy életét vesztette.
Debrecenben egy gépkocsi elütött egy szabálytalanul közlekedő gyalogost, aki olyan súlyosan megsérült, hogy életét vesztette.
A Pest megyei rendőrök a balesetmegelőzés jegyében ellenőrizték és köszöntötték a járművezető hölgyeket Szentendrén.
Mások és saját biztonsága érdekében fogadja meg a somogyi rendőrök tanácsait!
A rendőrök befejezték a nyomozást azzal a két hernádkaki fiúval szemben, akik kővel dobtak meg egy közlekedő autót.
Ellene a Nyíregyházi Rendőrkapitányságon szabálysértési eljárást és egyedi azonosító jellel visszaélés miatt külön büntetőeljárást is indítottak.
A hajdúböszörményi rendőrök ellenőrzésének célja az ittas járművezetők forgalomból történő kiszűrése és a közúti balesetek megelőzése volt.
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében a rendőröknek vezetési- és pihenőidő szabályainak megszegése miatt 12 esetben, okmányok, engedélyek érvénytelensége miatt 1 esetben kellett intézkedniük.
Az európai szintű ellenőrzés keretében elsősorban a vezetési és pihenőidőt, a veszélyes áruk szállításával összefüggő szabályok megtartását, valamint a beutazás, illetve belföldön tartózkodás jogszerűségét vizsgálták munkatársaink.
Egy román sofőrrel szemben javasolnak bíróság elé állítást a berettyóújfalui rendőrök.
Három gépjármű ütközött Leányfalu belterületén.
Három gépjármű ütközött Sülysáp külterületén.
Lezárult a nehéz tehergépkocsik és az autóbuszok ellenőrzését célzó akciósorozat Baranya megyében.
A közúti kontroll ezúttal a nehéz tehergépjárművek és autóbuszok ellenőrzésére irányult.
Az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózatának országos ellenőrzés-sorozata alkalmával a rendőrök 2018. február 26-a és március 4-e között 1741 nehéz tehergépkocsit és 251 autóbuszt ellenőriztek.
A rendőrök közel 350 járművezetőt ellenőriztek, akik közül egy sofőr bizonyult ittasnak.
Tizennégy járművezetőnél mutatott pozitív értéket a szonda.
Az Érdi Rendőrkapitányság illetékességi területén megtartott, a balesetek visszaszorítását célzó ellenőrzés során egy esetben sem mutatott pozitív értéket az alkoholszonda.
Vádemelést javasolnak a kecskeméti rendőrök.
Az általa vezetett törött gépkocsit hatósági jelzés nélkül az egyik nyíregyházi autószerelő műhelyben találták meg a rendőrök.
A szabolcsi rendőrök egy nemzetközi árufuvarozást végző török állampolgár által vezetett tehergépkocsit vontak ellenőrzés alá az M3-as autópályán.