Újra kétnapos buszsávellenőrzést tartottak a fővárosi rendőrök
A Budapesti Közlekedési Központtal kötött stratégiai partnerség keretében 2022. május 26-án és 27-én ismét ellenőrizte a buszsávok szabályos használatát a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
A Budapesti Közlekedési Központtal kötött stratégiai partnerség keretében 2022. május 26-án és 27-én ismét ellenőrizte a buszsávok szabályos használatát a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
Szórólapon gyűjtötte össze a Gyulai Rendőrkapitányság a vízpartokon pihenőknek, illetve a fürdőzőknek, vizeken hajózóknak, sportolóknak szóló információkat. A legfontosabb szabályokat tartalmazó kiadványt a Körösökön ellenőrzéseket végző rendőrök osztogatják.
Mint kiderült, a férfi ittasan ült volán mögé. A Hajdúnánási Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.
A rendőrök összesen 43 közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.
Három településen is intézkedniük kellett a somogyi rendőröknek.
A balesetek megelőzése, a jogsértések felfedése és visszaszorítása érdekében ellenőrizték a gépjárművezetőket a Nógrád megyei rendőrök.
Közúti közlekedési ellenőrzést tartottak a napokban a Nógrád megyei rendőrök a megyeszékhely bel-, és külterületén.
A rendőrök befejezték a helyszínelést.
A főváros felé vezető oldalon, Törökbálint térségében négy autó ütközött össze.
Az M3-as metró vonalát ellenőrizték a fővárosi rendőrök.
Kőszeg közelében zavartalanul haladhat a forgalom.
A 87-es úton forgalomkorlátozásra számítsanak.
Egy férfi vesztette életét csoportos ejtőernyős ugrás közben.
Ismét kiemelt figyelmet kapott az autópálya forgalma.
A 83-as számú főúton történt közúti közlekedési balesetben egy motorkerékpár sofőrje sérült meg.
A rendőrök befejezték a helyszínelést.
Két autó ütközött össze a belső sávban.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a járművezetők figyelmét, hogy a megye közútjain az elkövetkezendő napokban az ittas sofőrök kiszűrésére koncentrálnak a rendőrök.
A szabolcsi rendőrök Mátészalkán intézkedtek a külföldi járműszerelvény vezetőjével szemben.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai 23 ittas, illetve 1 bódult sofőrt szűrtek ki a forgalomból az év 20. hetében, mielőtt még balesetet okozhattak volna.