Összehangolt ellenőrzés az M7-es autópálya somogyi szakaszán
Az előzési tilalom érvényre juttatása és a követési távolság betartatása volt a fő cél.
Az előzési tilalom érvényre juttatása és a követési távolság betartatása volt a fő cél.
Tolna vármegye volt az első állomása az új KRESZ országos szakmai roadshownak.
Az egy héten át tartó fokozott közúti ellenőrzés mérlege.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai 15 ittas sofőrt szűrtek ki a forgalomból.
Sebességmérési tapasztalataink azt mutatják, hogy a járművezetők továbbra sem számolnak a gyorshajtás kimagasló baleseti kockázatával.
Drónkezelővel, vitorlázó repülőgép pilótáival, kis repterek személyzetével szemben intézkedtek a készenléti rendőrök.
Az elmúlt hét eseményei számokban.
Finn módszer Budán: 2755 sofőr közül 21-nél merült fel ittasság, ötnél bódult járművezetés.
A pécsi sofőr olyan részeg volt, hogy az igazoltatáskor az autójába kellett kapaszkodnia, hogy el ne essen.
A Tolna vármegyei rendőrök a hétvégén Szekszárdon megtartott fokozott ellenőrzés során 915 szondát fújattak, egy sofőrnél jelzett pozitívat az eszköz. A vármegye más településein azonban nyolc sofőr is fennakadt az ittasság-ellenőrzésen.
Gyűlés miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz 2025. szeptember 21-én Budapest V., VI. és XIV. kerületében.
A biztonsági öv nem korlátoz, hanem életet ment. Az objektív felelősség kiterjesztésével egyetlen célunk van: hogy kevesebb család veszítse el szeretteit közúti balesetben.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai 18 ittas sofőrt szűrtek ki a forgalomból.
Immár kilencedszer gyűltek össze Győrben az óvodások és a kisiskolások, hogy játékos formában tanuljanak a közlekedés alapjairól.
Ne legyen kínos a szabályok betartása!
Sokba kerül a reggeli száguldozás.
A rendőrök 2025. szeptember 16. és 22. között ismét országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain.
Az előzési tilalom érvényre juttatása és a követési távolság betartatása volt a fő cél.
A közlekedési balesetek megelőzése, valamint a szabályszegések visszaszorítása érdekében ellenőrizték a járművezetőket.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai 14 ittas sofőrt szűrtek ki a forgalomból.