Két nap alatt tizennyolc ittas vezető
Az elmúlt hétvégén igazoltatott sofőröknél több esetben is pozitív értéket mutatott az alkoholszonda Veszprém megyében.
Az elmúlt hétvégén igazoltatott sofőröknél több esetben is pozitív értéket mutatott az alkoholszonda Veszprém megyében.
Tizenkilenc baleset történt az elmúlt hétvégén Tolna megyében.
A Hatvani Rendőrkapitányság illetékességi területén folytatódott a közlekedésrendészeti ellenőrzés.
Ne feledjék, az ittas vezetés baleseti kockázata kimagasló!
A Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság körzeti megbízottja négy bajbajutott kenust mentett ki a Tiszából.
Nem volt ittas járművezető.
A 2018. július 13. és 2018. július 15. közötti hétvégén jellemzően az alábbi, a közúti közlekedést befolyásoló körülményekkel találkozhatnak a közúti forgalomban résztvevők.
A rendőri ellenőrzés célja az ittas járművezetők forgalomból történő kiszűrése és a közúti balesetek megelőzése volt.
Budapest közútjaira tervezett éjszakai sebességmérő ellenőrzések.
Legutóbb Tatabányán ellenőrizték a járművezetőket a rendőrök.
A forgalom ismét zavartalanul haladhat.
A gyorsforgalmi út őri felhajtójánál végrehajtott ellenőrzés elsődleges célja a jogsértést elkövető járművezetők kiszűrése és a közúti balesetek számának csökkentése volt.
A balesetek megelőzése volt a célja a fokozott közúti rendőri jelenlétnek.
Az M5-ös autópálya Bács-Kiskun megyei szakaszán folytatódott a közlekedésrendészeti akció.
Balesetet szenvedett egy férfi Gádoroson. Nem sérült meg, de ittasan vezetett, ezért büntetőeljárás indult ellene. Az Orosházi Rendőrkapitányság az ügy vizsgálatát befejezte.
A rendőrök intézkedés alá vonták a járművezetőt.
A debreceni rendőrök előre tájékoztatják a lakosságot.
A Hajdú-Bihar megyei rendőrök elsődleges feladatai közé tartozik a közlekedés biztonságának megteremtése, azonban ehhez nélkülözhetetlen a közlekedők szabálykövető magatartása.
A rendőrök a közlekedési balesetek megelőzése és az ittas vezetők kiszűrése érdekében végeztek ittasság-ellenőrzést a hajdú-bihari városban.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság célja az ittas járművezetők kiszűrése, valamint a balesetek megelőzése volt.