Aktuális
Police Coffee Fejér megyében
Az állampolgárok Bicskén egy csésze kávé mellett kötetlenül beszélgettek a rendőrség munkatársaival.
Bűnmegelőzési délután a Gandhiban
Barátságos labdarúgó mérkőzést játszottak a rendőrök és a diákok.
Női NEM – Válasz az erőszakra
Negyedik állomásához érkezett az idei évben a Pécsi Rendőrkapitányság nők elleni erőszakkal foglalkozó programja, a „Női NEM – Válasz az erőszakra”.
Autófeltörés gyanúsítottját vették őrizetbe Nyíregyházán
Ne hagyjon értéket az utastérben; az elkövetőnek pár perc is elég!
„Házhoz megyünk!” Borsod-Abaúj-Zemplén megyében is
A rendőrség a lakosság vagyonbiztonságának fokozása érdekében országos kampánysorozatot indított „Házhoz megyünk!” címmel, amely program Borsod-Abaúj-Zemplén megyében is elindult.
Bűnmegelőzési előadás Debrecenben
Az hajdú-bihari rendőrök bűnmegelőzési előadást tartottak a városi egészségnapon Debrecenben.
Police Coffee Mosonmagyaróváron
Az állampolgárok kötetlenül beszélgettek a rendőrség munkatársaival egy csésze kávé mellett.
„Házhoz megyünk!” Csongrád megyében is
A rendőrség a lakosság vagyonbiztonságának fokozása érdekében országos kampánysorozatot indított „Házhoz megyünk!” címmel 2015. szeptember 30-án.
Fókuszban a vagyonvédelem
Nagy érdeklődés kísérte az Országos Rendőr-főkapitányság által elindított bűnmegelőzési programot Komárom-Esztergom megyében.
Nyugalom, békesség a megemlékezés napjaiban
Mindenszentek és Halottak napja alkalmából az elmúlt évekhez hasonlóan a Bács-Kiskun megyei rendőrök a társszervekkel együttműködve megerősített szolgálatot látnak el a temetőkben és azok környékén.