Aktuális
Védje autóját!
Az ünnepek közeledtével számítani lehet a gépjárműfeltörések esetleges megszaporodására.
Utazó vagyonvédelem
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Utazó vagyonvédelem című program keretében 12 nógrádi településen tart vagyonvédelemmel kapcsolatos bűnmegelőzési programot.
Bűnmegelőzéssel a felzárkózásért
Tizenhat baranyai településen jártak a bűnmegelőzési szakemberek.
Bűnmegelőzési előadás a szakiskolában
A kortársak szerepére hívta fel a bűnmegelőzési osztályvezető-helyettes előadásában a 9. évfolyamos diákok figyelmét.
Tájékoztató a nappali melegedőben
A pécsi Remény Házában beszélgetett rendőr és hajléktalan egymással.
Figyeljenek egymásra!
November vége felé közeledve az éjszakák egyre hidegebbek lesznek, valahol már most megjelent a hajnali fagy, nemsokára beköszönt a tél.
"Idősek Akadémiája a Plébánián"
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya is meghívást kapott a Debreceni Megtestesülés Plébánia „Vitalitás, Aktív Idősek Akadémiája” programsorozatára.
Ovi-Zsaru program Szigetszentmiklóson is
A prevenciós program célja az óvodáskorú gyermekek biztonságérzetének erősítése.
Látogatás a tanyákon
Érdeklődve fogadták a tanyán élő idősek a rendőri látogatókat.
Interaktív bűnmegelőzési előadás a Debreceni Egyetemen
Az idei tanévben mintegy 100 hallgató választotta a Közlekedésbiztonság és drog-prevenció tantárgyat egyetemi oktatás keretében.