Aktuális

Sikerrel zárult a mohácsi programsorozat

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Több százan vettek részt Baranyából a 2013. szeptemberben lebonyolított „Tegyünk együtt a gyermekbántalmazás és elhanyagolás megelőzéséért!” gyermekvédelmi programsorozaton, melynek szervezője és házigazdája a Mohácsi Rendőrkapitányság volt.

Konferencia az iskolai erőszakról

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság és a Somogy Megyei Kormányhivatal konzorciumi együttműködés keretében indított projektet „Az áldozattá válás megelőzése, áldozatsegítés – különös tekintettel az iskolai erőszakra” címmel.

Bűnmegelőzés kerékpár-gravírozással

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Bicsérdi Általános Iskola felkérésének eleget téve 2013. október 02-án kerékpár-gravírozással egybekötött bűnmegelőzési előadást tartott a Szigetvári Rendőrkapitányság munkatársa.

BIZTONSÁGOS GYERMEKKOR

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Bűn- és balesetmegelőzési csapatvetélkedő.

Előadás az időskorúak védelméről Békéscsabán

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Békéscsabai Kistérségi Társulás a rendőrség szakembereinek közreműködésével az idősek sértetté válásának megelőzési lehetőségeiről szóló előadást szervezett.

Helyben a segítség

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A körzeti megbízottak kiemelt figyelmet fordítanak az időskorúak védelmére.

Nemcsak időseknek (Videókkal!)

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
ORFK Kommunikációs Szolgálat

Az Idősek Világnapja alkalmából az Országos Rendőr-főkapitányság a Színház- és Filmművészeti Egyetem közreműködésével olyan jeleneteket állított össze, amelyek a szépkorúak sérelmére elkövetett legjellemzőbb bűncselekményeket mutatják be.

Vándorkiállítás Békés megyében

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A „Biztonságos szórakozás szabályai” címmel rajzpályázatot hirdetett a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya. A felhívásra beküldött alkotások megyeszerte láthatóak lesznek a középiskolákban.