Drogprevenció
Drogprevenció a fiatalokért
A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság RedP munkacsoportja március 19-én tartotta második szakmai értekezletét, amelyen a vármegye rendőrkapitányságainak bűnügyi vezetői is részt vettek.
Bűnmegelőzés az iskolában
A Nagyatádi Rendőrkapitányság munkatársa március 17-én prevenciós órát tartott a nagyatádi Bárdos Lajos Általános Iskola 4. osztályos tanulóinak.
Drogprevenció diákoknak
Rendőrök hívták fel a figyelmet a kábítószer használatának veszélyeire a Simonyi Zsigmond Ének-Zenei Általános Iskolában.
A tudatos szülői jelenlét fontossága a megelőzésben
Drogprevenciós előadás-sorozat keretében tartott tájékoztatást a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának szakembere a Győri SZC Pattantyús Ábrahám Géza Technikumban tanulók szülei számára.
Drogprevenció az általános iskolában
Diákokhoz látogattak a bűnmegelőzési szakemberek.
Szülők Iskolája Pakson
A Paksi Kábítószerügyi Egyeztető Fórum szervezett programot Vigyázz a poharadra! címmel.
„Házhoz megyünk”
A Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Alosztály munkatársaival találkozhattak ma délelőtt a vásárlók a Házhoz megyünk! bűnmegelőzési program keretében a Salgótarjáni Vásárcsarnok és Piac területén.
Interaktív prevenció a Napkerék Egyesületnél
A szervezet felkérésére a rendőrség munkatársai március 12-én tartottak előadást a kábítószer-használat és a függőségek kialakulásának kockázatairól.
Középpontban a RedP
A debreceni rendőrök gyerekeknek tartottak előadást a kábítószer-fogyasztás veszélyeiről.
Mentsétek meg Gordont!
A Rendőrségi Drogprevenciós Program és a Mátrix Projekt keretében tartottak előadásokat a Nagykanizsai Rendőrkapitányság bűnmegelőzési szakemberei február 6-án a Tótszerdahelyi Zrínyi Katarina Horvát Általános Iskolában.