Bűnügyek

Marihuánát árultak Nyíregyházán

Kábítószer-kereskedelem gyanújával két férfit vettek őrizetbe. (videóval)

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kábítószer az autóban - videóval

A gyanú szerint a két férfi Fehérgyarmaton árulta volna a drogot.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ittasan vezetett Szekszárdon

Vádemelést javasol a rendőrség a 40 éves férfi ellen.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Súlyosan bántalmazták a sértettet

Két pétervásárai férfit vettek őrizetbe a rendőrök.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Visszakapta az ellopott értékeit

A Győri Rendőrkapitányság Vagyonvédelmi Alosztály Járműcsoportjának nyomozói 2016. május 2-án visszaadták a sértettnek a korábban ellopott értékeit.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Idős nőtől lopott

A pásztói rendőrök két órán belül elfogták a 39 éves nőt.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egyetlen ütés

A rendőrök a helyszínen elfogták azt a férfit, aki egy csepeli lépcsőházban életveszélyes sérülést okozott egy ott lakó, középkorú férfinak.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Budapesti Rendőr-főkapitányság

Súlyosan bántalmazta a sértettet

Egy 16 éves fiú bántalmazott egy 70 éves férfit Nagykapornakon.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Rendelőből lopta el a telefont

A rendőrök egy 15 éves dombóvári fiút gyanúsítanak a bűncselekmény elkövetésével.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság