Álvásárló csalókat fogtak el
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást - szabadlábon hagyásuk mellett - egy 30 éves budapesti, valamint egy 31 éves debreceni férfi ellen.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást - szabadlábon hagyásuk mellett - egy 30 éves budapesti, valamint egy 31 éves debreceni férfi ellen.
Vádemelési javaslattal élt a rendőrség két tolcsvai férfival szemben, akik egy lengyelországi cégtől autóalkatrészeket rendeltek, de nem fizették ki azokat.
A betöréses lopások elkövetőivel szemben országosan végrehajtott összehangolt akció keretén belül, újabb több megyét érintő sorozatot derített fel a rendőrség.
A hajdúszoboszlói rendőrök elfogták azt a 38 éves férfit, aki a gyanú szerint betört egy nagyhegyesi templomba, ahonnan különböző kegytárgyakat és készpénzt tulajdonított el.
Az egyik gyanúsított megpróbált elfutni az esztergomi járőrök elől.
Rendőrnek adta ki magát a betörő Kaposváron.
Az M1-es autópályán igazoltatták a rendőrök a román férfit.
A nyomozók terjesztés közben tetten érték a 21 éves férfit.
Beismerő vallomást tett az a 30 éves férfi, aki a gyanú szerint megölte 52 éves élettársát Apajon.
11 fő afgán állampolgár, köztük nők és gyerekek is voltak bújtatva a zsurki házban.