Holttest egy apaji családi házban
A Pest megyei nyomozók bűncselekmény gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak.
A Pest megyei nyomozók bűncselekmény gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak.
Lakhelyén fogták el a rendőrök azt a férfit, aki jellemzően szerszámgépeket és más használati tárgyakat lopott autókból.
Az illetékes bíróság előzetes letartóztatásba helyezte a 49 éves váci gyanúsítottat.
Őrizetbe vették a kunszentmiklósi rendőrök azt a 25 éves solti férfit, aki rövid időn belül két nőt is bántalmazott.
Vesztegetés elfogadásának megalapozott gyanúja miatt 6 kormánytisztviselőt vettek őrizetbe a Csongrád megyei rendőrök.
Az esztergomi nyomozók a tettest és az eltulajdonított állatokat is megtalálták.
A gyanú szerint a testvérek visszajártak a környei házhoz lopni.
A Gyulai Rendőrkapitányság lopás bűntett gyanúja miatt négy embert vett őrizetbe.
Jelentkezett a rendőrségen az a férfi, akinek a körözését a Budapesti Rendőr-főkapitányság elrendelte, mivel megütött egy nőt Angyalföldön, majd ismeretlen helyre távozott.
A győri járőrök 10 percen belül elfogták a tolvajt.