Illegális határsértő csoportot tartóztattak fel Csongrád-Csanád megyében
A rendőrök 18 illegális migránst tartóztattak fel Csongrád-Csanád megyében, akik jogellenesen próbáltak meg bejutni az országba.
A rendőrök 18 illegális migránst tartóztattak fel Csongrád-Csanád megyében, akik jogellenesen próbáltak meg bejutni az országba.
Őrizetbe vettek egy litván férfit a rendőrök, és a 10 fős migránscsoportot visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
A lengyel hatóságok által körözött Audit foglaltak le a Csanádpalota autópálya-határátkelőhelyen a magyar rendőrök.
Nagycenk térségében, a 85-ös számú főúton állítottak meg az egyenruhások egy kistehergépkocsit, amelynek román sofőrje huszonhárom illegális migránst akart Ausztriába fuvarozni.
A 10 fős csoport jogellenesen jutott be az országba.
Pereszteg külterületén Dénesmajorban, egy földúton állítottak meg a rendőrök egy kistehergépkocsit, amelynek román sofőrje 21 illegális migránst akart Ausztriába fuvarozni.
Az M1-es autópályán, Mocsa külterületén állították meg a rendőrök a kistehergépkocsit, amelyben a 27 éves román sofőr húsz illegális migránst akart Ausztriába juttatni.
A rendőrök Körmend térségében vonták ellenőrzés alá a gépkocsit.
Jogellenesen próbált meg bejutni az országba 36 határsértő Bács-Kiskun megyében.
A közúti határátkelőhelyet az utazók korlátozás nélkül használhatják, mind a kilépő, mind a belépő forgalmi sávokon.