Baleseti összesítő Komárom-Esztergom megyében

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A legjobb prevenció minden esetben a közlekedési szabályok betartása.

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság területén az elmúlt 24 órában a rendőrök egy személyi sérüléses és három anyagi káros közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.

Egy 37 éves sárkeresztúri lakos 2017. augusztus 10-én 12 óra körül Komárom belterületén haladt járművével az Igmándi úton a Klapka út irányába. Közlekedése során nem vette észre az előtte azonos irányba haladó, majd forgalmi okból lassító és megálló 29 éves piliscsévi lakos által vezetett Ford személygépkocsit és a hátuljának ütközött. A közlekedési balesetben személyi sérülés nem történt.

Ne feledjék: a balesetek megelőzhetők! A legjobb prevenció minden esetben a közlekedési szabályok betartása.

Balesetmentes közlekedést kíván a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság!

kép1

<< Vissza az előző oldalra