Hír Vas megyéből

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

Egy személygépkocsival közlekedő helyi férfit állítottak meg a rendőrök Celldömölkön 2017. augusztus 7-én. Az intézkedés során kiderült, hogy az autón található rendszámot egy másik járműre adták ki. A 62 éves M. D. Györgyöt a Celldömölki Rendőrkapitányság munkatársai előállították és kihallgatták. Vele szemben egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult.

<< Vissza az előző oldalra