Hírek Fejér megyéből

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt 24 órában történt.

A járőrök Szabadhídvég belterületén ellenőriztek 2017. augusztus 27-én délután egy személygépkocsit és az azt vezető nagylóki lakost. A rendőrök megállapították, hogy a 24 éves férfi vezetői engedéllyel nem rendelkezik, ráadásul a Tamási Rendőrkapitányság korábban a járművezetéstől eltiltotta, ezért a sofőrt elfogták, az Enyingi Rendőrőrsre előállították, majd szabálysértési őrizetbe vették.

Székesfehérváron, a Balatoni úton észleltek 2017. augusztus 27-én délelőtt a rendőrök egy férfit, aki rosszulléte miatt az utcán elesett. A járőrök biztonsági intézkedés keretében azonnal mentőt hívtak az orvosi segítségre szoruló emberhez, akit a mentőszolgálat munkatársai ellátása érdekében kórházba szállítottak.

<< Vissza az előző oldalra