Vezetői engedély nélkül autóztak

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A tatai rendőrök két férfi ellen kezdeményeztek szabálysértési eljárást, akik soha nem rendelkeztek jogosítvánnyal.

A rendőrök 2017. július 29-én 22 óra 45 perckor Tatán, a Tópart sétányon ellenőriztek egy 34 éves gépkocsivezetőt. A járőrök a tatai férfit szondáztatták, majd a pozitív eredmények miatt mintavételre előállították. Megállapították, hogy a sofőr vezetői engedéllyel nem rendelkezik, valamint eltiltás hatálya alatt áll.

 

Szintén vezetői engedély nélkül ült a volán mögé az a férfi, akit 2017. július 30-án 3 óra 20 perckor Szomód belterületén igazoltatták a járőrök. A 17 éves neszmélyi lakos egy ideiglenesen forgalomból kivont, lejárt műszaki érvényességű gépkocsival haladt, amikor ellenőrizték. A rendőrök a jármű hatósági jelzéseit, valamint forgalmi engedélyét átvételi elismervény ellenében elvették, a fiatalkorú ellen szabálysértési feljelentést tettek.

 

<< Vissza az előző oldalra