Kihűlésközeli állapotban találták meg a férfit

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A hozzátartozók indultak a keresésére annak a 34 éves férfinak, aki munkába indult, de oda nem érkezett meg, majd a rendőrség segítségét kérték.

Tegnap délután a segélyhívó központon keresztül érkezett bejelentés arról, hogy egy 34 éves férfi gépkocsijával munkába indult, de nem érkezett meg, életjelt nem ad magáról, telefonja nem elérhető.

A körmendi rendőrök egy Nemesrempehollós irányába vezető mellékúton találták meg az út szélére leállított gépkocsit. Az autóban nem tartózkodott senki, ezért, a kocsi melletti lábnyomokon elindulva, nagy erőkkel megkezdték a keresését.

A nyomok egy ideig a földes úton, azt követően egy műveleti úton, majd a bokros-erdős területen át egy aszfaltozott úton vezettek át. A havazás és az esti sötétség nagyban hátráltatta a keresést.

Kora este, autójától több kilométerre, lakott területen belül, egy mellékutcában találták meg a remegő férfit az út szélén, akinek cipője, ruházata teljesen átázott.

A teljes kihűléstől védve az átázott férfit a rendőrök betakarták és a mentők kiérkezéséig a szolgálati gépkocsiba ültették. További ellátásra kórházba szállították.

<< Vissza az előző oldalra