Országos rendőr labdarúgó bajnokság

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A kispályás labdarúgó tornát Fejér megyében szervezték meg az idei évben, ahol a Borsod-Abaúj Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság csapata végzett az első helyen.

Az ORFK Rendészeti Szervek Kiképző Központjának vezetője, Vincze P. Márton – a bajnokság szakmai védnöke - felkérése alapján a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság rendezte meg az Országos Rendőr Kispályás Labdarúgó Bajnokságot 2017. május 11-én Székesfehérváron. Az egész napos rendezvényen öt pályán, közel 200 játékos futballozott.

A bajnokságot a  Borsod-Abaúj Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság csapata nyerte. Ezüstérmet szerzett a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság válogatottja és bronzérmes lett a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság csapata. A negyedik helyen végzett a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság, utánna a Készenléti Rendőrség, és a hatodik helyezést érte el a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság csapata a 19 induló közül. A versenybizottság a torna legjobb játékosának Cifra Gábort Bács-Kiskun megyéből, a legjobb kapusnak pedig Szemán Imrét Borsod- Abaúj Zemplén megyéből választotta meg.