Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Az idei tornát az Esztergomi Rendőrkapitányság csapata nyerte.

Tizenhatodik alkalommal rendezte meg a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság a Borbély Zoltán Emléktornát  május 30-án Esztergomban. A verseny a 2008-ban szolgálatteljesítés közben hősi halált halt Borbély Zoltán posztumusz hadnagynak állít emléket. A meghívásos kispályás labdarúgó tornán a vármegyei rendőrkapitányságok, valamint a főkapitányság csapata vett részt.

A megnyitón Boross Zoltán László r. ezredes, a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője köszöntötte a jelenlévőket, akiktől azt kérte, hogy sportszerűen versenyezzenek. A tizenhatodik Borbély Zoltán Emléktornát végül az Esztergomi Rendőrkapitányság csapata nyerte, második helyezett a Vármegyei Rendőr-főkapitányság lett, a dobogó harmadik fokára a Kisbéri Rendőrkapitányság csapata állhatott. A díjakat a rendőrfőkapitány mellett Dr. Hernádi Balázs rendőr alezredes, az Esztergomi Rendőrkapitányság megbízott vezetője, valamint Ica néni, Borbély Zoltán édesanyja adta át.