Legfrissebb híreink

Kórházból fogdába

Késsel támadt anyja élettársára egy 41 éves férfi, majd amikor a bökő visszafelé sült el és saját magát sebesítette meg, ájulásig szorította áldozata nyakát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Elsütötte - leteperték

Az Érdi Rendőrkapitányságon tett feljelentést egy 32 éves nő, akit volt élettársa előző nap hátba lőtt egy airsoft puskával 3 közös kiskorú gyermekük szeme láttára. Elfogták.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hírek Pest megyéből

Kék események számokban.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy gázos széria utolsó epizódjában a rendőröké volt a főszerep

Negyedik balhéjuk után fogták el a nagykátai nyomozók azt a háromtagú csapatot, amelynek tagjai több százezer forint kárt okozva dézsmálták a település környékének gázpalack lelőhelyeit.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Előkerítették a rendőrök

„Ott maradsz, különben megöllek” – ordította az ismeretlen férfi, miután a gyanú szerint otthonában rátámadt egy 49 éves nőre. Berángatta a hálószobába, megerőszakolta, majd elvitte néhány ezer forintját.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A körzeti megbízott alapossága

A betörésről szóló bejelentésre küldött rendőr a helyszínen végzett elsődleges adatgyűjtést követően átnyújtotta kollégáinak a lehetséges tettesek névsorát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Percek alatt ellepték a rendőrök Örkényt

Lövöldözésről és garázdaságról érkezett bejelentésre reagálva a dabasi rendőrök hat embert előállítottak.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Rács mögött a ragadozó

Egy közösségi oldalon 19 évesnek hazudva magát férkőzött egy 14 éves lány bizalmába a gyanú szerint az a 31 éves férfi, akit a szentendrei rendőrök elfogtak és őrizetbe vettek.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Egy hét alatt kétszer vették őrizetbe a rendőrök

A dabasi rendőrök egy napon belül elfogták azt a 22 éves férfit, aki betört egy házba, miután néhány nappal azelőtt lopás miatt szabadságvesztésre ítélték. Azóta újra elítélték.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság