Elfogták a rendőrök
Templomi perselyt ürített ki az a férfi, akit a ceglédi rendőrök azonosítottak.
Templomi perselyt ürített ki az a férfi, akit a ceglédi rendőrök azonosítottak.
Az érdi szolgálatparancsnok hozta az információt, ami alapján bűnügyes kollégái őrizetbe vettek egy kábítószer-kereskedelemmel gyanúsítható férfit.
Őrizetbe vették a szigetszentmiklósi nyomozók azt a két férfit, akik harmadik társukkal több tízmillió forintnyi zsákmányt talicskáztak ki egy dunavarsányi házból.
A megengedettnél másfél tonnánál is nagyobb többletsúllyal közlekedett egy járműszerelvény az M0 autóúton.
Egy mezőkövesdi férfi bal kezének középső és gyűrűs ujjpercét csonkolta egy mozdony ajtaja, Jedzinák Ádám törzsőrmester mentette, amit lehetett.
A nagykátai rendőrök előállították azt a tápiószentmártoni nőt, aki szilvafának hajtott munkaadója kocsijával.
Kolbász, tepertő, hangszóró, bicikli - nem válogatott az a sorozatbetörő, akinek ügyében a szigetszentmiklósi rendőrök befejezték a nyomozást.
Gépkocsizó dunakeszi járőröket állított le a bejelentő, és kért tőlük segítséget egy út közepén ordítozó és járművet öklöző férfi miatt.
Több dunakeszi épület falán hagyta ott névjegyét az a 19 éves gödi fiatalember, akinek rongálási ügyében befejezték a nyomozást.
Négy nap alatt megoldották az üllői támadást a Pest megyei nyomozók.