Sorozatbetörőt fogtak a budaörsi rendőrök
Közel másfél évvel ezelőtt történt betörések kapcsán vették őrizetbe a 38 éves férfit a nyomozók.
Közel másfél évvel ezelőtt történt betörések kapcsán vették őrizetbe a 38 éves férfit a nyomozók.
A monori rendőrök egy 26 éves férfi ellen indítottak eljárást.
Az Érdi Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2019. július 19-én 16 órától 2019. augusztus 5-én 24 óráig.
A szigetszentmiklósi rendőrök még a betörés napján azonosították és elfogták a feltételezett elkövetőket.
A budaörsi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik.
A Pest megyei rendőrök emberölés megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást egy férfi és egy nő ellen a csütörtökön délután történt esettel összefüggésben.
A gödöllői rendőrök preventív célú közlekedésbiztonsági akciót tartottak Veresegyházon, amelynek ezúttal a vasúti átjárók voltak a fókuszában.
Kábítószer-ültetvényt számoltak fel kedden Szigethalmon a szigetszentmiklósi rendőrök, amelyet követően egy 57 éves férfit vettek őrizetbe az üggyel összefüggésben.
A 40 éves férfit Pusztaszabolcson fogták el a rendőrök.
Az idegenforgalmi szezon biztonságosabbá tétele a cél.