Legfrissebb híreink

Hárman raboltak, őrizetben vannak

A dabasi rendőrök rövid idő alatt azonosították és elfogták azt a három férfit, akik a gyanú szerint csütörtökön este Dabason bántalmazták, majd kirabolták a sértettet.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Letartóztatták az ócsai szeméremsértőt

A Dabasi Rendőrkapitányság folytat nyomozást szeméremsértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy ócsai férfi ellen.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kerékpárt loptak

A Dabasi Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást három férfi ellen.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Finn módszeres ellenőrzés Vecsésen

A monori rendőrök ellenőrzésének célja az ittas járművezetők forgalomból történő kiszűrése és a közúti balesetek megelőzése volt.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Tetten érték a betörőt

A ceglédi rendőrök elfogták és gyanúsítottként kihallgatták azt a 18 éves helyi férfit, aki egy ceglédi házba tört be.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ültetvényt számoltak fel

Kábítószer-ültetvényt számoltak fel szerdán reggel Úriban a BRFK nyomozói a Pest megyei rendőrökkel egy összehangolt rajtaütés során, amelyet követően egy dunakeszi férfit vettek őrizetbe az üggyel összefüggésben.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

4/25

Négy óra alatt huszonöt személyt fogtak el a rendőrök Pest megye területén.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Megütötte, majd elzavarta albérlőjét

A Monori Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Szeméremsértés miatt őrizetben

A dabasi rendőrök egy 51 éves férfit vettek őrizetbe, aki a gyanú szerint Ócsán mutogatta magát szeméremsértő módon.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Ötször törtek be – frissítve

Lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Monori Rendőrkapitányság egy 20 éves férfi és egy 17 éves fiatalkorú fiú ellen. Harmadik társukat elfogatóparancs alapján fogták el a rendőrök hétfőn este.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság