Ismét járható a 31-es főút Sülysápnál
Óvatosan közlekedjenek az esőzés miatt csúszóssá vált utakon!
Óvatosan közlekedjenek az esőzés miatt csúszóssá vált utakon!
Víz- és iszapátfolyás miatt lezárták a főutat a 38. kilométerszelvénynél. A forgalmat Péteri és Gomba felé terelik.
A nagykátai rendőrök két személyt vettek őrizetbe.
Szigetszentmiklós térségében a forgalom megindult.
Egy kamion és egy személygépkocsi ütközött.
A budaörsi rendőrök két férfit fogtak el.
A nyomozók egy 25 éves nőt hallgattak ki gyanúsítottként.
Hévízgyörk térségében négy személygépkocsi ütközött össze.
Négy személygépkocsi ütközött össze Bag térségében.
Hévízgyörk térségében négy személygépkocsi ütközött össze.