„Munkásmellény kellene”
A Békés megyei rendőrök a legutóbbi nagyszabású rajtaütéssel 16 embert fogtak el és hallgattak ki kábítószerrel kapcsolatos bűncselekmények miatt. A hat terjesztő mindegyike Sarkadon árult drogot, a vásárlóik is onnan, illetve a környező településekről jártak hozzájuk. A rendelés leadásánál próbáltak óvatosan fogalmazni, volt olyan vevő, aki „,munkásmellényt” kért dílerétől.