Legfrissebb híreink

„Színes” droggal üzletelt, a szürke cella várja

Zöld növényi törmeléket, valamint fehér és barna színű kristályos anyagot is árult a gyanú szerint az a férfi, akit a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság rendőrei fogtak el Hajdú-Bihar vármegyében. A gyanú szerint nemcsak fogyasztókat szolgált ki, hanem olyanokat is, akik aztán továbbértékesítették a tőle beszerzett árut. Őrizetbe vétele mellett kábítószer-kereskedelem bűntett gyanúja miatt indult ellene eljárás.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Szlovák és magyar kutyák együtt mentek diszkóba

Jó és hasznos szakmai kapcsolat alakult ki a besztercebányai és a Nógrád megyei kutyavezetők között. Korábban a szlovákok vettek részt a Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság összevont képzésén, most a nógrádiak utaztak a Králiky település mellett tartott képzésre.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Zsaru Magazin

Közlekedésrendészeti hírek Bács-Kiskun vármegyéből

48 órán belül bíróság elé kerülhet az a nő, akit a kiskőrösi rendőrök ittas vezetéssel és járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétségével gyanúsítanak.

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság