Megindult a forgalom az M1-es autópályán

Létrehozás dátuma:
Feltöltő szerv:
Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Budapest felé vezető oldalon, Mocsa térségében egy forgalmi sávon megindult a forgalom.

Mint arról korábban beszámoltunk, baleset történt az M1-es autópálya 76-os kilométerszelvényében június 18-án 13  óra 04 perckor. A Budapest felé vezető oldalon a műszaki mentések befejeződtek, az egyik sávon megindult a forgalom azonban még kérjük a járművezetők türelmét! Torlódásra, és lassú haladásra lehet számítani!

<< Vissza az előző oldalra