Aktuális
"Biztonságos gyermekkor"
Bűn- és baleset-megelőzési csapatvetélkedőt tartottak 2013. november 9-én a Pécsi Rendőrkapitányságon.
Drogperevenció ifjú sportolóknak
Mintegy száz labdarúgó hallgatta érdeklődve az „angyalpor” veszélyeiről szóló előadást.
Ne hagyjon értéket a gépkocsijában!
A megyeszékhelyen helyezik el a plakátokat.
Kortárs segítők toborzása
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya kortárs segítő képzést indít a megyében élő szépkorúak részére.
Takarékszövetkezeti dolgozók bűnmegelőzési felkészítése
A Hajdú-Bihar megyei takarékszövetkezetek dolgozói részére szervezett biztonsági képzést a Takarékszövetkezetek Hajdú-Bihar Megyei Szövetsége, melyen előadást tartottak a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai is.
Sikeres D.A.D.A. vizsgát tettek
A Debreceni Rendőrkapitányság két rendőre a Borsod- Abaúj- Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányságon adott számot tudásáról és tett sikeres vizsgát 2013. november 7-én délelőtt a Magyar Rendőrség Biztonságra Nevelő Iskolai Program keretében.
Bűnmegelőzési előadások időseknek
Folytatódott az időskorúaknak szóló bűnmegelőzési előadássorozat a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság illetékességi területén.
Preventív oktatás a közfoglalkoztatottaknak
Baleset-megelőzési és bűnmegelőzési előadást tartottak a rendőrök Olaszliszkán.
Vagyonvédelmi nap Pécsett a Gandhi Gimnáziumban
Több száz érdeklődő kísérte figyelemmel a rendezvényt.
Biztonság és fenyegetettség
Újabb kurzussal indult Miskolcon a Bűnmegelőzési szabadegyetem.