Aktuális
„Diákcsíny vagy bűncselekmény”
A rendőrök bűnmegelőzési előadást tartottak egy hajdúsámsoni általános iskola diákjainak.
Bűnmegelőzési előadás iskolásoknak
Több mint 100 felső tagozatos diáknak tartott előadást a Debreceni Rendőrkapitányság bűnmegelőzési munkatársa.
Vagyonvédelem és áldozatvédelem időskorúaknak
Interaktív bűnmegelőzési előadást tartottak a ceredi és a zabari idősek klubjában.
„Házhoz megyünk” Borsod-Abaúj-Zemplén megyében is
A rendőrség újra indította a „Házhoz megyünk” országos kampánysorozatát a lakosság vagyonbiztonságának érdekében.
Bűnmegelőzés az Idősek Akadémiáján
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Alosztályának munkatársa tartott prevenciós előadást, valamint beszélgetett a résztvevőkkel az áldozattá válás elkerülésének lehetőségeiről.
„Behálózva” – Digitális Témahét
A „Digitális Témahét” országos programjának részeként tartottak előadást az internet megfelelő használatáról, illetve annak veszélyeiről a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság bűnmegelőzési szakemberei Bőcsön.
Futóversenyen a „Házhoz megyünk”
A debreceni repülőtéri futóversenyen várták az érdeklődőket a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai.
„Helló Nyíregyháza”
Az egész napos rendezvényről az érdeklődők hasznos bűn-és balesetmegelőzési tanácsokkal térhettek haza. A rendőri szolgálatra elhivatottságot érzők a határvadász-képzésről is tájékozódhattak a helyszínen.
„BikeSafe” Hatvanban
A jövő héten öt alkalommal lehet a kerékpárokat regisztráltatni.
„Szakmák éjszakája” Győrben
A megyei rendőr-főkapitányság színes programokkal képviselte magát a „Szakmák éjszakája” rendezvényen.