Aktuális
„Házhoz megyünk!" és Zsebi Kiskőrösön
A Zsebi projektzáró nap keretében 2017. április 20-án a délelőtti órákban az óvodásokhoz települt ki a kapitányság állományának néhány tagja, déltől pedig a „Házhoz megyünk!” programsorozat első állomásánál várták a szakemberek az érdeklődőket.
Ifjúságvédelmi ellenőrzés Kisvárdán
Tanköteles korú diákokat ellenőriztek a hatóságok.
Diákok a rendőrségen
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság bűnmegelőzési osztálya egy győri gimnázium diákjainak tartott pályaorientációs előadássorozatot a rendőrségen.
Bűnmegelőzési tájékoztatás a prevenció jegyében
A megyeszékhelyen folytatódik a „Házhoz megyünk!”program Vas megyében.
„A nemet mondás tudománya”
A Karcagi Rendőrkapitányság felkérésére Dr. Zacher Gábor, toxikológus főorvos "SZER-telenül, egészségesen" címmel tartott előadást a kenderesi Városi Könyvtárban.
„Házhoz megyünk” Gyöngyösön
Tanácsot kérhet a bűnmegelőzési szakemberektől.
Vagyon- és áldozatvédelmi tanácsadás Szegeden
A rendőrség megújult „Házhoz megyünk!” bűnmegelőzési programja Csongrád megyében is folytatódik 2017-ben.
„Házhoz megyünk” Komárom-Esztergom megyében
A bűnmegelőzési szakemberek a Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal épületébe várták az érdeklődőket.
Békésben is folytatódik a „Házhoz megyünk” program
A rendőrség Gyomaendrődön és Sarkadon tart tanácsadást, tájékoztatókat.
Bűnmegelőzési előadás óvodai nevelési értekezleten
Debreceni óvodai nevelőknek tartott bűnmegelőzési eladást Bak István rendőr alezredes.