Aktuális
Bűn- és balesetmegelőzési nap Debrecenben
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság és az EUROMA civil egyesület – együttműködési megállapodás alapján – 2014. szeptember 26-án bűn- és baleset-megelőzési napot tartott az egyesület debreceni közösségi házában.
Police Coffee Borsodban
Beszélgetés egy csésze kávé mellett a bűnmegelőzés aktuális kérdéseiről Miskolcon.
Balhé a suliban
Kapuváron, a D.A.D.A program keretein belül került sor az iskolai előadásra.
Négy napon át gravíroztak
Több mint kétszáz kerékpárt vettek rendőrségi nyilvántartásba Mohácson.
Várják a rendőröket Gyódon
A gyódi óvoda is csatlakozni kíván a Pécsi Rendőrkapitányság "Őrmesterképző" elnevezésű, óvodáskorú gyermekek számára meghirdetett bűn- és baleset-megelőzési programsorozatához.
Városházi Szülő értekezlet
Városházi Szülő értekezletet tartottak csütörtökön Kecskemét Megyei Jogú Város dísztermében.
Kihajolni veszélyes! - Lopásveszély a vonaton
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya elkészítette és megküldte az érintetteknek az aktuális bűnmegelőzési témájú hírlevelét.
Bűn- és balesetmegelőzés a nagyatádi óvodásoknál
A nagyatádi Nyitnikék Óvoda gyermekei játékos formában ismerkedhettek meg a gyalogos és a kerékpáros közlekedés szabályaival, a szülők pedig bűnmegelőzési előadáson vehettek részt.
Jutalmat kaptak a Tourist Police program diákjai
Kiemelkedő szolgálatukért oklevelet és emléktárgyat kaptak a tanulók.
Közös szolgálat az erdők védelmében
Baján a rendőrség a helyi polgárőrökkel és a közterület-felügyelet munkatársaival közös szolgálatok során rendszeresen ellenőrzi a külterületek rendjét.