Aktuális
Bűnmegelőzés az egészségvédelmi napon
A debreceni Diószegi Sámuel Baptista Szakképző- és Szakiskola egészségvédelmi napján 2014. október 2-án – a hagyományoknak megfelelően – a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság is részt vett.
Házhoz megy a bűnmegelőzés – fotóval
Az Idősek Világnapjához kapcsolódóan tartott sajtótájékoztatót a szépkorúaknak Bucsek Gábor r. dandártábornok, Budapest rendőrfőkapitánya a Zuglói Szociális Szolgáltató Központban.
Országjáró road-show kezdődött Szolnokon
Országos Kármegelőzési Program kampányindító rendezvényének első állomása Szolnok volt.
„Legyen más a szenvedélyed!”
A Kaposvári Városi Sportcsarnoknál volt a következő állomása 2014. október 2-án a „Legyen más a szenvedélyed!” elnevezésű Európai Unió által finanszírozott drogellenes projekt országos roadshow-jának.
250 X 100 Biztonság
A rendőrség és a polgárőrség együttműködése a lakosság szubjektív biztonságérzetének növelése érdekében.
Kerékpár gravírozás Szigetváron is
Nyilvántartásba vették a kétkerekűeket.
Tisztelet és figyelem az időseknek
A békéscsabai rendőrök az Idősek Világnapján a forgalmas városi piacon hívták fel a vásárlók, köztük az idősek figyelmét a bűncselekmények megelőzésének lehetőségeire. Emellett fogadták a közrenddel, közbiztonsággal kapcsolatos észrevételeket is.
Ismét összefogtak
Ezúttal az idősek védelme érdekében fogott össze a Vértes Volán Zrt. és a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság.
Kerékpárregisztráció Nagybajcson
Bűnmegelőzési program a Győri Rendőrkapitányság és a Nagybajcsi polgárőrség összefogásában.
Szemfüles szomszédok
A Szárligeten élők odafigyelnek maguk, és szomszédaik biztonságára is.