Aktuális
Évet értékelt a Veszprém megyei Balesetmegelőzési Bizottság
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság Megyei Balesetmegelőzési Bizottsága a napokban évértékelő ülést tartott, melyen a megye szakemberei mellett a Bizottság együttműködői és partnerei vettek részt.
Télen is biztonságban
Akció a járművezetők figyelmének felhívás érdekében.
Kisgyermekek a láthatóság jegyében
Óvodásoknak és általános iskolásoknak osztottak láthatósági mellényt a rendőrök.
Óvd a gyalogost!
A gyalogosoknak - mint a közlekedés legvédtelenebb résztvevőinek - a téli szürkületi és sötét időszakokban való közlekedése nagyobb kockázatot jelent, mint az év egyéb időszakaiban.
Időskorúak a közlekedésben
A Hajdú-Bihar Megyei Balesetmegelőzési Bizottság 2014. évben is fontos feladatának tekinti a megyében élő idős személyek közlekedésbiztonságának javítását.
„Kék Angyal” vigyáz a közlekedőkre
A láthatóság életmentő szerepére hívták fel a figyelmet a rendőrök Jász-Nagykun-Szolnok megyében a „Kék-Angyal” elnevezésű baleset-megelőzési akció keretében.
Rajzpályázat-nyertesek a sümegi vár fokán
Élményekkel teli kiránduláson vettek részt azok az általános iskolások és óvodások 2013.
Két ünnep között is biztonságosan
Mindig az időjárási-, látási- és útviszonyoknak megfelelően vezessenek.
„Ébresztő” Karácsony
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai 2013. december 23-ról december 24-re virradóra rendhagyó „Ébresztő” baleset-megelőzési akciót tartottak a 42. számú főúton.
Figyeljenek egymásra!
Az elmúlt néhány napban 4 halálos kimenetelű közlekedési baleset történt a fővárosban.